Chcete nájsť všetko na jednom mieste? Bota.sk vám to ukáže ...

Stačí jeden klik a máte hneď všetku obuv po ruke. Sen každého nákupného maniaka a maniačky, ktorá si dá záležať na svojom botníku, sa stal skutočnosťou. Viac ako 10 000 párov topánok vám od jesene 2016 prezentuje práve táto webová stránka.

Viete ako sa tam všetky tieto topánky dostali? My vám to povieme pekne po lopate. Web Bota.sk je katalóg topánok, ktorý zhromažďuje veľké množstvo ponúk viacerých eshopov. Samozrejme výber sa neustále zväčšuje, obnovuje a pribúdajú aj nové trendy, ktoré aktuálne hýbu svetom módy.

Aby sme však boli konkrétnejší ...

Bota.sk vám prezentuje topánky nie z jedného, ale rovno z ôsmich internetových obchodov. Nájdete si tam črievičky z predajní ako Baťa, Deichmann a ďalšie. Netreba však predbiehať, no je len otázkou času, kedy sa pridajú ďalšie eshopy. Čoskoro možno aj ten váš obľúbený. Prečo sa teda náhliť do kamenných obchodov v čase výpredajov? Veď máte konečne príležitosť si to zjednodušiť!

Niet sa čomu čudovať, keď uvedieme, že je web charakteristický najmä svojou užitočnosťou. Prečo? Pretože človek nemusí prechádzať X stránok, aby si vybral topánky podľa svojho gusta a zabil pri tom pol dňa. Stačí pár minút a hotovo! Bota.sk je pre vás teda akýmsi zdrojom, ktorý ušetrí váš čas a peniaze.

Svižne nájdete to, čo potrebujete!

Stránka s najväčším katalógom topánok na slovenskom internete. Ale ako vyhľadať tie vysnívané v tak veľkom množstve? Úplne jednoducho. Pripravili sme si pre vás funkcie ako filtrovanie alebo rozdelenie obuvi do kategórií, ktoré vám všetko uľahčia. Okrem toho vám web ponúka možnosť vstúpiť jediným klikom do vybraného eshopu podľa vašej voľby.

Nemusí to však skončiť len nákupom, môžete sa aj vyjadriť! Stránka si pre vás pripravila aj možnosť spätnej väzby. Ak máte konkrétnu otázku alebo nejaký problém, tak neváhajte a opýtajte sa. Tu však nekončíme. K dispozícii je vám aj priestor, kde môžete písať svoje postrehy, podnety na zlepšenie stránky, respektíve vyjadriť sa k tomu, čo vám na webe chýba.

Kde nás ešte nájdete?

Na trhu sme síce krátko, ale robíme všetko preto, aby ste nás našli aj na sociálnych sieťach ako facebook a instagram. Tu vás budeme pravidelne informovať o novinkách, ktoré sa dostali na trh, no nebudú chýbať ani citáty či zábava na uvoľnenie. Aby toho nebolo málo... Prečítať si môžete aj články v magazíne o topánkach, ktorý nájdete na našej stránke. Píšeme ich pre vás!

Napísali o nás ...

Tu sme pre vás vybrali pár postrehov od našich spokojných návštevníkov:

„Kúpa topánok cez internet mi vždy trvala večnosť. Veľkým problémom pre mňa, bol výber správneho obchodu. Väčšinou som si topánky nekúpila, pretože ma buď na prvý pohľad nezaujali alebo ma to ich zdĺhavým hľadaním prešlo. Môžem povedať, že bota.sk mi uľahčila prácu. Z jedného webu som si s prehľadom vybrala poriadny eshop a jedným klikom ho navštívila.“
Martina P.

Bota je veľmi dobre riešená a prehľadná. Vďaka konkrétnej kategórií (v mojom prípade to boli tenisky) som si vybrala obuv, ktorú som chcela, našla tie správne, klikla a ono ma to samé potlačilo do obchodu.“
Simona V.

„Som chlap, nie žena. Nakupovať a behať po obchodných centrách sa mi naozaj moc nechce, väčšinou nemám kvôli práci ani čas. Kúpu topánok riešim vždy cez internet. Na tomto webe mám všetko na jednom mieste a vyberať si môžem z obrovskej ponuky pánskej obuvi. Som neskutočne spokojný s touto stránkou a odporúčam ju samozrejme ďalej.“
Lukáš S.